Kurs trójjęzyczny: Let’s Talk über l’espace!

kurs trójjęzyczny

Kurs trójjęzyczny: Let’s Talk über l’espace!

Chcesz poćwiczyć swoje umiejętności językowe? Zapisz się na bezpłatny, trójjęzyczny kurs i podszkol swój j.angielski, francuski i niemiecki. Praktyka trzech języków brzmi jak nieosiągalny cel? Dołącz do nas i odkryj jak wiele języki mają ze sobą wspólnego. Zajęcia prowadzone są w ramach projektu UNIVERSEH.

Serdecznie zapraszamy na kurs trójjęzyczny: Let’s Talk über l’espace! Podczas kursu, uczestnicy będą mieli szansę pdszkolić swój j. angielski, niemiecki oraz francuski. Zajęcia poprowadzą wykładowcy z Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie oraz z Uniwersytetu Heinricha Heinego w Düsseldorfie. Kurs odbędzie się w formie ONLINE, składa się z 15 2-godzinnych sesji i jest całkowicie BEZPŁATNY.

Pozostaniemy w tematach, wokół których skupia się projekt UNIVERSEH. Będziemy więc poruszać kwestie związane z kosmosem, a także ze zrównoważonym rozwojem środowiska, społeczeństwa i gospodarki. Porozmawiamy o tożsamości europejskiej, nie zabraknie również miejsca na nauki humanistyczne.

Uczestnicy będą mieli okazję, by zapoznać się z podejściem transdyscyplinarnym, zajmując się tematami, które rzadko pojawiają się na ich kierunkach studiów. W odróżnieniu od tradycyjnego kursu językowego, oferowany przez nas kurs nie skupia się głównie na nauce gramatyki, ale wykorzystuje innowacyjne podejście: jego celem jest podkreślenie analogii, jakie istnieją między różnymi językami oraz wspieranie wielojęzyczności.

Jeśli jesteś studentem AGH, Twoja znajomość języków: angielskiego, francuskiego i niemieckiego jest stosunkowo dobra (ale niekoniecznie bardzo dobra!), i chciał(a)byś zarejestrować się na kurs i/lub masz jakiekolwiek dodatkowe pytania, prosimy o kontakt pod adresem kruk@agh.edu.pl.